عدسی عینک بلوکات سامسونگ Samsung

عینک محافظ چشم

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • پوشش: آنتی رفلکس علاوه بر زیبایی ظاهری بیشتر عدسی ، موجب عدم انعکاس...
فروشنده فروشنده: عینک کول
آماده ارسال ناموجود
2,100,000
29%
1,500,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

آیا با مشکلات مربوط به خوابیدن روبرو هستید؟ آیا از درد چشمان و سردرد هنگام تماشای صفحه نمایش کامیپوتر و تلویزیون رنج می‌برید؟ قرار گرفتن در معرض نور آفتاب مضر، کار با تلفن های همراه، تبلت، کامپیوتر، تلویزیون و چراغ‌های LED، باعث ایجاد بد‌خوابی و آسیب‌های دائمی به چشم می‌شوند. عصر فناوری و دس​​​​تگاه‌های الکترونیکی روزبه‌روز در زندگی‌مان جایگاه بیشتری به دست آورده‌اند. با این حال، استفاده طولانی از این دستگاه‌ها و تمرکز بر روی صفحات نمایش آنها می‌تواند بر چشمان ما اثرات نامطلوبی داشته باشد. در اینجا ب​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ه کمک عدسی بلوکات سامسونگ رو می آوریم.

محصولات مرتبط

عدسی بلوکات سامسونگ  

محافظی قدرتمند برای چشمان شما

عدسی بلوکات سامسونگ، با استفاده تکنولوژی پیشرفته‌ای به عنوان یک حلقه حفاظتی برای چشمان شما عمل می‌کند. با افزایش استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی و تمام صفحه‌های نمایش موجود در زندگی روزمره، چشمان ما در معرض نور آبی مضر قرار می‌گیرند. عدسی بلوکات سامسونگ با کاهش تماس چشمان با این نور مضر، به حفاظت از چشمان شما می‌پردازد.

این عدسی‌ها به طور موثری نور آبی مضر را فیلتر می‌کنند و به چشمان شما اجازه می‌دهند تا به طور طبیعی‌تر و راحت‌تر تمرکز کنند. با استفاده از عدسی بلوکات سامسونگ، شما می‌توانید از خستگی چشم و افزایش راحتی در مشاهده صفحات الکترونیکی و فعالیت‌های روزمره که با نور آبی مضر همراه هستند، لذت ببرید.

همچنین، عدسی بلوکات سامسونگ دارای ویژگی ضدانعکاس بوده و از انعکاس نور مزاحم جلوگیری می‌کند، بنابراین تصاویر روشن‌تر و شفاف‌تر به چشمان شما نمایش داده می‌شوند.

با خرید عدسی بلوکات سامسونگ، از چشمان خود مراقبت کنید و همچنین می توانید این عدسی رو به صورت جداگانه و یا با فریم های موجود در فروشگاه  تهیه کنید و از تجربه بهتری در استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی و صفحات نمایش لذت ببرید.

پوشش
آنتی رفلکس
علاوه بر زیبایی ظاهری بیشتر عدسی ، موجب عدم انعکاس و ایجاد تصویر نورهای محیطی بر روی سطح لنز عینک شده و در نتیجه دید شفاف تری را در مقایسه با عدسی های فاقد این پوشش برای مصرف کننده ایجاد مینماید .